Budova náměstí Míru

AJ – učební plán na měsíc leden

 

Desatero budoucího prvňáka

 

Připravenost na ZŠ

 

Uzavření mateřské školy v době vanočních svatků

 

Učební plán AJ na měsíc listopad

 

Učební plán na měsíc říjen

 

Informace pro rodiče:

Ve spolupráci s MŠ Hošťálkovy, sbíráme kaštany a žaludy pro zvířátka. Děti, které přinesou nejvíce kaštanů, získají ” Zlatý kaštánek .” Kaštany odevzdávejte do MŠ v tašce podepsané a zvážené do 30. října. Dne 3. listopadu proběhne beseda s myslivcem, kde budou vyhlášeny výsledky soutěže. 

Kolektiv MŠ

 

Informace pro rodiče:

Ve čtvrtek 30. 9. 2021 se děti z třídy Sluníček vydají na „Den otevřených dveří fotbalového klubu“, který se bude konat na fotbalovém hřišti FK Krnov. Dětem připravte vhodné sportovní oblečení a obuv. Pitný režim a malé ocenění děti obdrží od fotbalového klubu Krnov. 

 

Podmínky provozu mateřské školy od 1. 9. 2021

 

Informace pro rodiče:

V pondělí dne 16. 8. 2021 v 16:00 hodin se uskuteční informativní schůzka v MŠ náměstí Míru. Na programu budou projednány informace o provozu, stravování, zahájení školního roku, informace k povinné docházce, rozpočet SRPŠ a jiné. Žádáme účast rodičů bez dětí, zahrada MŠ bude otevřena. Dále žádám rodiče nově příchozích dětí o sdělení, kolik čipů budou potřebovat pro vstup do MŠ – stačí zaslat sms na tel. číslo 724 840 493. 

S pozdravem Petra Šlosarová

 

Vítání občánků